درمان دیسک با آندوسکوپی


درمان دیسک راه های متعددی دارد ، البته راهکار های درمان دیسک ، با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی به دست آمده است .

درمان دیسک با آندوسکوپی ، یکی دیگر از روش های درمان دیسک است که رفته رفته با پیشرفت علم و تکنولوژی به آن دست یافته ایم . شاید برخی از افراد بر این باور باشند که برای درمان دیسک حتما می بایست از عمل جراحی استفاده شود و …. .

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را در رابطه با درمان دیسک و یکی دیگر از راهکارهای درمان دیسک یا همان درمان دیسک با آندوسکوپی اطلاعاتی را خدمتتان ارائه نماییم .

همانطور که میدانید از کسانی که مبتلا به دیسک می شوند و نسبت به درمان دیسک خود اقدام میکنند ، تنها تعداد کمی از آنها درمان دیسک با جراحی تشخیص داده می شود .

چرا که درمان دیسکبا استفاده از روش های دیگری که امروزه به آن ها دست یافته ایم ، می توانیم به مراتب بهتر از درمان دیسکبا جراحی نسبت به درمان دیسک اقدام نماییم .حال در ادامه مقاله درمان دیسک قصد داریم تا اطلاعاتی را در زمینه درمان دیسک با آندوسکوپی خدمت شما عزیزان اعلام کنیم و به مزیت های درمان دیسک با آندوسکوپی اشاره ای داشته باشیم .

در روش درمان دیسک با آندوسکوپی نیازی به برش زیاد محل برای جراحی نیست و تنها با جراحی و بریدن ۱ تا ۲ سانتی متر از محل فتق دیسک ، میتوان نسبت به درمان دیسک اقدام نمود . در روش درمان دیسک با آندوسکوپی آسیب های جدی به مفصل ها وارد نمی سازد .

درمان دیسک با آندوسکوپی احتیاجی به صرف زمان بسیار زیاد و گذراندن زمان زیاد در اتاق عمل ندارد ، در نتیجه درمان دیسک با آندوسکوپی میتواند در مدت زمان کمتری انجام شود . بیماری که نسبت به درمان دیسک خود اقدام میکند ، پس از عمل درمان دیسک با آندوسکوپی میتواند به منزل خود رفته و پس از ۳ تا ۷ هفته نسبت به فعالیت و کارهای خود اقدام نماید .

بنابرین درمان دیسک با آندوسکوپی محدودیت زیادی را نیز برای شما بوجود نمی آورد .

اوزون تراپی                درمان دیسک کمر بدون جراحی         درد شانه         

ازن درمانی                  درد مچ دست                                    نوار عصب و عضله             

درمان دیسک                زانو درد                                          درمان آرتروز گردن

/ 0 نظر / 25 بازدید