توصیه های کلی جهت درمان دیسک


توصیه کلی که به بیمار های دیسک گفته می شود  اینکه در هر سنی هستند ورزش هایی مانند پیاده روی ، شنا و حرکات کششی انجام دهند و از یک جا نشستن به مدت طولانی جدا خودداری نمایند چرا که باعث ضعف عضلات کمرشان می شود .

بیماران دیسک کمرباید درمان دیسک خود را جدی گرفته و بی تفاوت از آن عبور نکنند .

برای بلند کردن و یا پایین گذاشتن جسمی دقت کنند که به کمرشان فشار وارد نکنند و از عضلات ساق پا برای این کار کمک بگیرند که این کار باعث برداشتن فشار مستقیم و کمک به دیسک کمر می شود .

دیگر راه های درمان دیسک را که در این سایت وجود دارد را مطالعه نمایید که به شما در درمان دیسک کمک زیادی می نماید ما برای شما آنها را به صورت جدا گانه و کامل در هر صفحه قرار داده ایم .

درمان دیسک کمر شامل راه های بسیار زیادی می باشد یعنی از راه های متعددی می توان نسبت به درمان دیسک کمر اقدام نمود مانند : درمان دیسک با تزریقات,درمان دیسک با جراحی, درمان دیسک با ورزش و……. .

در این مقاله قصد داریم اطلاعات بیشتری در رابطه با درمان دیسکو راه کارهای درمان دیسک به شما همراهان گرامی ارائه دهیم .

پیرو توضیحاتی که در بالا در رابطه با روش های درمان دیسک  مطرح شد , درمان دیسک کمر روش های گوناگونی دارد ولی درمان دیسک و تشخیص روش مناسبی برای درمان دیسک مرتبط به مدت زمانی است که بیمار به دیسک کمر یا … مبتلا می باشد .

اما هستند کسانی که از مدت زمانی که به دیسک مبتلا هستند را نمیدانند و برای درمان دیسک و تشخیص راه مناسب برای درمان دیسک خود اطلاعات کافی را دربر ندارند .

در همچین زمان هایی پزشک معالج ابتدا دوره های ۵ تا ۱۰ هفته ای را برای بیمار مبتلا بهدیسک تجویز میکند .  در این دوره بیمار می بایست راه کارهایی مانند درمان دیسک با استفاده از تزریقات , درمان دیسک با استفاده از نرمش و….. دیگر روش هایی که بدون جراحی می باشد حتی مصرف دارو و … نیز را پشت سر بگذارید . در صورت دریافت نتیجه مثبت از روش درمان دیسک, می بایست به شما تبریک گفته شود و این نوید را داد که دیسک کمر  شما بدون جراحی درمان شده است و اگر که با این روش ها نتیجه مثبتی تشخیص داده نشود و تصمیم پزشک معالج بر درمان دیسک با استفاده از جراحی باشد می بایست نسبت به جراحی دیسک خود اقدامات کافی را انجام دهید .

 

 

اوزون تراپی                درمان دیسک کمر بدون جراحی         درد شانه          

ازن درمانی                  درد مچ دست                                    نوار عصب و عضله            

درمان دیسک                زانو درد                                          درمان آرتروز گردن

/ 0 نظر / 16 بازدید