هدف از تاسیس کلینیک درد چیست ؟

 

 هدف از تاسیس کلینیک درد شناسایی درد و درمان آن می باشد، پس در صورتی که دردی احساس کردید باید به کلینیک مراجعه نمایید حال چه این درد مزمن باشد چه درد حاد .

کار درمان دردها توسط پزشکان متخصص انجام می گیرد. پزشکان بیماران را در مرحله اول ویزیت می نمایند و در مرحله بعد از تشخیص بیماری بهترین راه درمان را برمی گزینند راه های مختلفی برای درمان وجود دارد مانند تجویز داور و انجام عمل جراحی و غیر…  می باشد .

بیماران بیشتر زمانی به کلینیک درد مراجعه می نمایند که دچار درد های زیر می شوند .

۱) سردرد هایی که از اختلال عملکرد رشته های عصبی بوجود می آیند بسیار مزمن و حاد می شوند بیمارانی که دچار این درد می شوند به کلنیک درد مراجعه می کنند تا درمان شوند معمولا با تجویز دارو این درد درمان می شود .

۲) کمر درد می باشد کمر درد ها که می تواند از بیماری های همچون فتق دیسک و اسپاسم عضلاتی ، شکستگی های مهره ای ، التهاب باف بین مهر های کمر وغیر…  بوجود بیاید .

۳) بیمارانی که مبتلا به درد های استخوانی می باشد این درد ها مزمن می باشند بیمارانی که دچار  اسپاسم عضلانی شده اند از این دسته از بیماران هستند .

۴) درد احشائی می باشد درد های داخلی بدن مانند درد در ناحیه قلب یا روده یا شکم از دسته درد احشائی می باشد این درد که بسیار آزار دهنده بودن و بیمار را از زندگی می اندازد و این درد توسط پزشک معالج تشخیص داده و رفع می شود .

۵) درد سرطان ، این بیماری که درد بسیاری را در طول درمان بیمار باید تحمل نماید از رشد زیاد سلول بوجود می آید یعنی توموری در بدن رشد کرده و در هر لحظه خود را به شکل دیگری در می آورد تا سیستم دفاعی بدن آن را تشخیص ندهد .

درد های دیگری همچون درد های ناشی از اختلال در عملکرد رشته های عصبی و درد دیگری مانند درد های عفونی و پوستی وجود آمده اند که دارای درد مزمن می باشند که بیمار با مرجعه به کلینیک درد می تواند به رفع آن بپردازد .

اوزون تراپی                درمان دیسک کمر بدون جراحی         درد شانه         

ازن درمانی                  درد مچ دست                                    نوار عصب و عضله            

درمان دیسک                زانو درد                                          درمان آرتروز گردن

/ 0 نظر / 23 بازدید